SOLEO PLUS

SOLEO PLUSSOLEO PLUS

Kasa fiskalna SOLEO PLUS to rozbudowana wersja kasy SOLEO, doposażona w funkcjonalność spotykaną jedynie w najdroższych kasach systemowych. Jest to najnowsza technologia dedykowana dla bardzo wymagających, małych i średnich punktów sprzedaży. Nowoczesne wzornictwo, sprawdzona, poparta wieloletnim doświadczeniem ergonomia, oraz najwyższa jakość zastosowanych podzespołów sprawią, że zarówno początkujący jak i wieloletni użytkownik kas fiskalnych znajdzie w nich wszystko to, czego obecnie można wymagać od urządzeń fiskalnych.

Kasy SOLEO PLUS wspierają akceptację płatności kartami płatniczymi wykorzystując komunikację z terminalami płatniczymi lub z Pin-padem - to najnowszy i najtańszy sposób akceptacji kart, gdyż do wydruków potwierdzeń płatności wykorzystuje się drukarkę kasy. Dzięki dużej ilości złącz komunikacyjnych kasa może równocześnie współpracować nawet z sześcioma urządzeniami zewnętrznymi typu: komputer, wagi elektroniczne, skanery, terminal płatniczy, Pin-pad, modem PSTN lub GSM.

Kasa SOLEO PLUS wyróżnia się największa bazą towarową w tym segmencie kas, współpracuje z komputerem w trybie On-line, posiada dużą ilość złącz komunikacyjnych w tym złącze USB, umożliwia równoczesną współpracę z wieloma urządzeniami peryferyjnymi, posiada dodatkową klawiaturę szybkiej sprzedaży, obsługuje protokoły FTP, PPP, TCP/IP, umożliwia korzystanie z kart rabatowych z kodem kreskowym, prowadzenie stanów magazynowych. Ponadto w kasie można znaleźć wiele innych funkcji pozwalających na stworzenie systemu obsługi sprzedaży spotykanego w najbardziej zaawansowanych technologicznie marketach i sieciach handlowych.

 

W SOLEO i SOLEO PLUS zastosowano szybkie, dobrej jakości mechanizmy drukujące umożliwiające bardzo łatwy sposób wymiany papieru ("wrzuć i pracuj"). Czytelne wyświetlacze oraz intuicyjna klawiatura ułatwią codzienną pracę obsługującym, a duża liczba klawiszy szybkiej sprzedaży oraz funkcyjnych do oprogramowania, pozwolą skonfigurować kasę według preferencji każdego użytkownika.

 

Kasa umożliwia ustalenie waluty głównej, w jakiej prowadzona jest sprzedaż, możliwość jej zmiany z wyprzedzeniem na inną (zmiana waluty) oraz informacyjnego drukowania przeliczenia wartości paragonu z waluty głównej na dowolną walutę pod paragonem fiskalnym wraz z przelicznikiem i wydaną resztą.

 

 

 

Cechy wyróżniające kasę SOLEO PLUS:

Graficzne wyświetlacze obsługi i klienta z możliwością wyboru wielkości wyświetlanych znaków

Duża baza towarów: 12 000 + 1 000 kodów dowiązanych;

Możliwość ustalenia waluty głównej kasy (np. EUR, USD, itp) - wielowalutowość

Możliwość używania kodu porządkowego (2 kody na towar)

Bufor On-line 5 000 pozycji sprzedaży

Identyfikacja 20 kasjerów;

Baza 15 sprzedawców którzy ustalają/organizują sprzedaż z klientem

8 wbudowanych stałych form płatności oraz dodatkowe 4 w pełni definiowalne

108 programowalnych klawiszy kodów lub funkcji (27 klawiszy x 4 poziomy)

Szerokość papieru 57 mm, 48 znaków w wierszu, prędkość druku 14 linii tekstu/s. (5,51 cm/s.)

Obsługiwane urządzenia: waga, skaner, PC, modem, terminal EFT, PC2, porty pomocnicze, monitor wydruku, drukarka zamówień.

Obsługa waluty Euro

Wyszukiwanie towaru po nazwie i możliwość wyboru towaru z definiowalnych list

Łączność sieciowa poprzez modem i protokoły PPP i TCP/IP. Obsługa komunikacji FTP może odbywać się automatycznie wg ustalonego harmonogramu bez wymagania interakcji z użytkownikiem – pobieranie plików programujących z serwera FTP

Wydruki niefiskalne dla aplikacji PC2, terminali/pinpadów płatniczych, wydruków zamówień na zaplecze

Obsługa prostych zamówień przesyłanych przez FTP

Obsługa wysyłanie i odbierania prostych informacji tekstowych transmitowanych przez protokół FTP.

Funkcja monitora wydruku – transmisja wydruków drukowanych przez kasę przez port szeregowy RS232 np. do systemów wizyjnego nadzoru pracy kasjerów.

Obsługa kart rabatowych z kodem kreskowym

Gabaryty: szerokość/wysokość/głębokość 300 x 120 x 300 mm, waga 2,75 kg

 

SUGEROWANA CENA NETTO: 1 790 - PROMOCJA