Systemy sprzedaży

 Mały sklep

 

System przeznaczony do sklepów z ilością do 4 stanowisk kasowych. Zbudowany na bazie kas SOLEO, PS3000 lub zwykłego terminala komputerowego. Urządzenia te pozwalają na podłączenie czytników kodów kreskowych, wag, terminali płatniczych. Bezpośrednie połączenie terminala płatniczego do kasy lub komputera gwarantuje szybkie i bezbłędne przyjęcie zapłaty kartą. Oznakowanie towarów kodami kreskowymi zapewnia szybką i bezbłędną obsługę klienta.

 

Średni sklep

 

Rozwiązanie dedykowane dla sklepów z kilkoma stanowiskami kasowymi. System zbudowany na bazie kas rodziny PS3000 lub terminali POS. Wagi metkujące pozwalają przyspieszyć obsługę klienta i poprawić wygodę pracy. Na zapleczu komputer programuje bazę towarową w kasach zbiera informacje o sprzedaży z dokładnością paragonu.

 

Duży sklep i supermarket

 

Modułowy sposób budowy zaprezentowanego przykładowego rozwiązania pozwala na jego dowolną konfigurację. Można zastosować jednakowe zestandaryzowane końcówki sprzedaży, możliwe jest również zastosowanie rozwiązania pośredniego, mieszanego, gdzie np. stanowiska samoobsługowe obsługują boksy kasowe wraz z zestawem POS + drukarka fiskalna + czytnik, natomiast pojedyncze stanowiska obsługiwane przez kasjerów (np. słodycze, wędliny, alkohol) wyposażone zostają w kasy fiskalne podłączone do systemu poprzez sieć Ethernet. System ten polecany jest do dużych placówek handlowych takich jak supermarkety oraz duże sklepy różnych branż.

 

Gastronomia

 

Mała gastronomia

 

Propozycja najmniejszego, bardzo prostego a jednocześnie wyjątkowo praktycznego systemu sprzedaży w małym obiekcie gastronomicznym. Zapewnia sprzedaż wraz z wydrukami zamówień na kuchni. Poza tym bardzo ciekawą jest także możliwość prowadzenia gospodarki magazynowej w samej kasie.

 

Gastronomia

 

Przykład rozbudowanego systemu gastronomicznego, w którego skład wchodzą terminale POS, palmtopy jako zdalne bonowniki, drukarki zamówień i inne składniki, dzięki którym obsługa klienta w obiekcie gastronomicznym przebiega sprawnie i czas realizacji zamówienia skrócony jest do minimum. Zapewniona jest także pełna kontrola bazy towarowej, upawnień pracowników, stanów magazynowych i wartości sprzedaży dzięki możliwości analizowania szerkiej gamy raportów.