Hotel

SOHOSOHO - oprogramowanie dla hotelarstwa

 

SOHO - nowoczesny system przeznaczony do obsługi hoteli oraz innych obiektach branży hotelarsko – turystycznej należących do segmentu małych i średnich. Został stworzony z myślą o tych, którzy poszukują przyjaznego, a jednocześnie niezwykle sprawnego narzędzia do zarządzania hotelem. Jego wszechstronność pozwala na zastosowanie w obiektach o różnym charakterze, począwszy od małych pensjonatów dysponujących jedynie kilkoma pokojami, a skończywszy na hotelach z częścią gastronomiczną oraz dodatkowymi atrakcjami, jak np. usługi SPA. Bogactwo funkcji programu pozwala nie tylko na sprawną obsługę recepcji, ale również na efektywne zarządzanie całym obiektem.

 

SOHO - dodatkowe stanowisko obsługi

 

Dopłata do wersji podstawowej programu SOHO za każde dodatkowe stanowisko obsługi.

 

SOHO - moduł eksporu danych

 

Dodatkowy moduł eksportu danych z programu SOHO do programu księgowego

 

SOHO - moduł obsługi zamków elektronicznych

 

Dodatkowy moduł rozszerzający funkcjonalność wersji podstawowej o obsługę zamków elektronicznych.

 

SOHO - moduł współpracy z centralą telefoniczną

 

Dodatkowy moduł rozszerzający funkcjonalność wersji podstawowej oprogramowania SOHO o możliwość współpracy z centralą telefoniczną.

 

SOHO - moduł rezerwacji obiektów

 

Dodatkowy moduł programu hotelowego SOHO rozszerzający funkcjonalność o możliwość tzw. rezerwacji obiektów takich jak np. sauna, solarium, kosmetyczka itp.

 

Chart

 

System oprogramowania Hotelowego Chart, to w pełni oparte na bazie danych SQL oprogramowanie kompleksowo zarzadzające hotelem. Dodatkowo dzięki pełnej integracji z programami rodziny Gastro pozwala całkowicie zarządzać informacjami dotyczącymi pobytu pojedynczego gościa lub zorganiozwanej grupy gosci lub kuracjuszy w kompleksie hotelarsko-rekreacyjnym.