Restauracja

SOGASOGA - oprogramowanie dla gastronomii

 

SOGA - profesjonalny system usprawniający pracę w każdym obiekcie gastronomicznym gdzie szybka i sprawna obsługa klienta jest najwyższym priorytetem. System charakteryzuje się prostotą obsługi oraz nowoczesnym interfejsem zapewniającym najwyższą ergonomię i wygodę pracy.

 

 

SOGA - moduł magazynowy

 

Dodatkowy moduł wchodzący w skład pakietu dla gastronomii. Uzupełnia działanie całego systemu o możliwość szczegółowego rozliczania stanów oraz wartości magazynu, budowania receptur oraz ewidencjonowania dokumentów od dostawców. Licencja dla jednego obiektu.

 

 

SOGA - moduł współpracy z programem hotelowym

 

Dodatkowy moduł rozszerzający funkcjonalność oprogramowania w wersji podstawowej o możliwość współpracy z programem hotelowym.

 

 

SOGA Moblie - obsługa zdalnych bonowników

 

Dodatkowy moduł umożliwiający współpracę tzw. zdalnych bonowników (palmtop'ów) z oprogramowaniem SOGA. Oprogramowanie instalowane na zdalnym bonowniku.

 

 

sogaxsSOGA XS - oprogramowanie dla gastronomii

 

SOGA XS - wersja oprogramowania SOGA dedykowana do małych lokali gastronomicznych

 

 

Gastro SZEF

 

Kompleksowe zarządzanie restauracją począwszy od magazynu, poprzez przygotowanie receptur, imprez, zbiorowego żywienia po programowanie kas, odczyt sprzedaży i analizy sprzedaży i magazynu.

 

 

Gastro POS

 

Jest to samodzielny program sprzedaży kelnerskiej i barmańskiej. Jego funkcjonalność umożliwia pracę z wykorzystaniem ekranu dotykowego terminali POS.